SESJA PRYWATNA

Warunki

- modelka musi mieć ukończone 18 lat,
- modelka zobowiązana jest do przesłania na e-maila aktualne polaroidy - min. 4 zdjęcia.Czym są polaroidy i do czego są mi potrzebne ?

Polaroidy to zdjęcia, które najlepiej ukazują warunki fizyczne modelki. Są niezbędne w ocenie jej twarzy oraz figury. Dzięki polaroidom, fotograf może przygotować się wcześniej do sesji, mając szansę skupić się na uzewnętrznieniu największych atutów i ukryciu niedoskonałości kandydatki.Jak zrobić polaroidy?

Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcia smartfonem w lustrze, co ważne BEZ nakładania filtrów. Pomieszczenie, w którym będziesz je robiła, powinno być dobrze oświetlone, aby zachować ostrość obrazu. Preferowany strój to kąpielowy lub bielizna, koniecznie w obcasach. Możesz mieć na sobie makijaż, ale bardzo delikatny, aby nie zaburzał proporcji twarzy. Włosy powinny być spięte. Jeżeli posiadasz znamiona lub inne defekty ciała, poinformuj mnie o tym wcześniej, robiąc oddzielnie zdjęcie - będę wiedział jak je ukryć :)


Zdjęcia powinny prezentować Cię:
- z przodu, ukazując całą sylwetkę + buzię,
- z boku, całej sylwetki + buzię,
- od tyłu, całej postury,
- zdjęcie twarzy z bliska.


SESJA

Teraz możemy omówić etapy dalszej współpracy.Inspiracje

Jeżeli zainspirowałaś się konkretną sesją i widzisz siebie w danej roli, podeślij mi wzór. Zależy mi na dopasowaniu się do Twoich oczekiwań. Wystarczy kilka zdjęć drogą e-mailową.


Wizaż

Jeżeli chciałabyś, aby makijaż wykonała profesjonalna wizażystka, uwzględnij to przed podpisaniem umowy. Współpracuję od wielu lat z osobami doświadczonymi w tej branży i daję im pełny kredyt zaufania. Oczywiście, nie jest to konieczne, jeżeli czujesz się na siłach, wykonać makijaż sama.


Fryzjer

Jeżeli uznasz, że chciałabyś zaprosić taką osobę do współpracy, ustalimy to indywidualnie.


Stylizacja

Zazwyczaj modelka sama wybiera stylizacje do zdjęć, po wcześniejszej konsultacji ze mną. Zależy mi, aby ubrania wybrane do sesji były spójne z jej charakterem. Jeżeli, chcesz wesprzeć się profesjonalnym okiem stylisty/projektanta, ustalimy to indywidualnie.


Miejsce Sesji

W każdym dowolnym miejscu. W zależności od tematu sesji, możemy wybierać pomiędzy studiem, sesją w plenerze a nawet apartamentem. Tutaj wspólnie podejmujemy decyzję, które miejsce na mapie będzie odpowiednie :)


FORMALNOŚCI I INFORMACJE OGÓLNE

Termin sesji zdjęciowej

Ustalamy dogodny dla nas termin sesji.


Ile czasu trwa sesja

Sesja trwa zależnie od ilości zaplanowanych finalnie zdjęć do obróbki więc może trwać od 4h-6h. Lepiej dokonać sobie rezerwy czasowej, bo może się wydłużyć przez przygotowania do jej realizacji.


Wybór zdjęć

Sama dokonujesz selekcji zdjęć, które później weryfikuje fotograf. Po zakończonej sesji, podsyłam ich miniaturki, abyś mogła wybrać te, które uważasz za najlepsze, wypisując ich numerki.


Retusz zdjęć

Czas retuszu zdjęć to ok. 2 tygodnie, dlatego proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. Po tym terminie, oczywiście możesz się o nie upominać, ale dokonam wszelkich starań, abyś nie musiała :)


Przekazanie zdjęć

Zdjęcia, które będą obrobione, zostają umieszczone na serwerze, abyś mogła je pobrać na nowo, w każdym dogodnym czasie.


Jakość zdjęć

Zdjęcia zawsze wykonuję z największą jakością, przekazując Ci wersję do zamieszczenia w internecie, portalach społecznościowych oraz wersję do druku. Możesz uwiecznić je w dużym formacie np. na ścianie.


Umowa

Przed sesją podpisujemy umowę o warunkach współpracy, dlatego nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego.


Płatność

Płatności dokonujesz na sesji zdjęciowej, po jej wykonaniu. Cała kwota (100%) musi zostać zapłacona. Opcja innego wyboru płatności, omawiana jest indywidualnie.


CENNIK


PAKIET 5 ZDJĘĆ


PAKIET 10 ZDJĘĆWIZAŻ, FRYZJER, STYLISTA lub MIEJSCE SESJI

Każda z powyżej wymienionych usług, jest dodatkowo płatna.


!!! UWAGA !!!

Istnieje możliwość zamówienia zdjęć powyżej 10 sztuk. Wtedy wyceniane są indywidualnie.WIĘCEJ O MNIE

LOOK NOW


KONTAKT

Michał Kownackikontakt@michalkownacki.com
+48 506 37 22 43

www.fb.com/kownackifashionphotographer
www.instagram.com/kownacki_photographer
www.icemean.maxmodels.pl

WRÓĆ DO GÓRY


COPYRIGHT 2016 & ALL RIGHT RESERVED BY MICHAŁ KOWNACKI PHOTOGRAPHY